Adventná Budapešť, Maďarsko, Budapešť, 2.12.2017, Bez stravy
Adventná Budapešť
Termín:
2.12.2017 – 2.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59146028
36 € Konečná cena

Stravovanie
vlastné
Doprava
autobusová - klimatizovaný autobus

Trasa:

Bardejov – Prešov – Košice – Budapešť a späť

Zvoz za príplatok 5 €: Michalovce, Humenné, Vranov nad Topľou pri minimálnom počte 4 osoby

Pre ucelené kolektívy termín a trasa podľa želania.
Program
1 – dňové poznávanie starobylej Budapešti a návšteva Tropikária

Zahoďte predvianočný zhon a vychutnajte si s nami neopakovateľnú pôsobivú atmosféru vysvietenej historicky zaujímavej Budapešti i vôňu a čaro jej vianočných trhov. Adventnú Budapešť musíte jednoducho prežiť a na vlastné oči zažiť, vtedy sa Vám zapíše do sŕdc ako úžasná...

Program:
Odchod v skorých ranných hodinách, dopoludnia príchod do Budapešti a prehliadka najznámejších pamiatok mesta s kvalifikovaným budapeštianskym sprievodcom v SJ – Námestie hrdinov, Reťazový most, Hradná štvrť s Rybárskou baštou a Kostolom Mateja Korvína, Parlament, Bazilika sv. Štefana (interiér).
Popoludnie už bude patriť voňavým vianočným trhom na Vörösmártyho námestí, kde nájdete širokú ponuku tradičných maďarských gurmánskych špecialít, vareného vína a umeleckých predmetov z kože, dreva keramiky, ...
Pobyt v Budapešti ukončíte návštevou veľkého nákupného centra a fakultatívne prehliadkou najväčšieho stredoeurópskeho morského akvária – Tropikária, kde zažijete život v hlbočine morí a oceánov, podmorský svet plný rôznorodých rýb a žralokov, farebných koralov aj kúsok dažďového pralesa.
Návrat v neskorých nočných hodinách.

Zmena programu a trasy vyhradená.
Cena zahŕňa
dopravu klimatizovaným autobusom, služby profesionálneho budapeštianskeho sprievodcu v SJ, poistenie insolventnosti CK, technický sprievodca
Cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie Allianz: 2,09 €/osoba; miestenka: 5 €/osoba; fakultatívne vstupy: Bazilika sv. Štefana (zdarma), Rybárska bašta (500 HUF, resp. aj zdarma), Kostol Mateja (990 HUF), Tropikárium (2.100 HUF/dosp. v skupine, 1.800 HUF/4 - 18 r. a dôchodcovia nad 65 r.) – nutné objednať vopred

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK