Amwaj Blue Beach Resort, Egypt, Hurghada, Safaga, 16.12.2017, All inclusive

Amwaj Blue Beach Resort starstarstarstarstar

Amwaj Blue Beach Resort
LM
Termín:
16.12.2017 – 23.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:57704091
523 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Amwaj Blue Beach Resort & Spa
Kategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Amwaj Blue Beach Resort & Spa
Prehľad
Miesto: 

Nachádza sa priamo na pláži rezort má prístavisko pre ľahší prístup k moru. Hurghada Letisko je asi 48 km ďaleko. Vlastnosti: 

Elegantný hotelový komplex ponúka vstupnú halu s recepciou a lobby. Okrem toho, je hlavná reštaurácia, talianska reštaurácia à la carte, rybie reštaurácie, bary, bistro, bar, kaderníctvo, obchody, práčovňa a lekáreň s lekárom službou. V dobre udržiavanými záhradami, môžete použiť dva bazény s samostatný detský bazén a slnečná terasa s lehátkami, slnečníky a uteráky zdarma. Izba: 

Dvojlôžkové izby (približne 32 m²) sú vybavené kúpeľňou, WC, TV so satelitným príjmom, telefónom, fénom, klimatizáciou, balkónom alebo terasou, rovnako ako výhľad na more izbu rezervácie k dispozícii. K dostaniu tiež ako dvojlôžková izba pre jednu osobu. 

Rodinné izby sú priestrannejšie s asi 49 metrov štvorcových. Stravovanie: 

All-inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu (hlavná reštaurácia), popoludňajšie občerstvenie, káva, čaj a zákusky, polnočné občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje nie sú zahrnuté 24 hodín v cene (: orientálna kaviareň, Potápanie Šport Bar, vitamínový bar, vodnú fajku corner, miestne Premium nápoje) Šport Voľnočasové aktivity: 

Tenis, plážový volejbal, stolný tenis, posilňovňa a aerobik; Denné animačné a zábavný program a večerné zábava. Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, turecké kúpele a masáže, osvetlené tenisové kurty a vybavenie, potápanie a vodné športové centrum o verejných poskytovateľov, internetový kútik a biliard. Deti: 

Mini klub 4-12 rok, detské ihrisko.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK