Aurélium v BA, Senica, Košariská, Slovensko, 14.6.2018, Bez stravy

Aurélium v BA, Senica, Košariská

Aurélium v BA, Senica, Košariská
Termín:
14.6.2018 – 14.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:kombinovaná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59288319
24,50 € Konečná cena

Popis, poloha
Aj veda môže byť hravá, treba vedieť len ako na to. Navštívte s nami zážitkové centrum Aurélium v Bratislave a zistíte to hneď. Ak máte doma a v škole deti, ktoré sa veľa pýtajú, majú nekonečné množstvo otázok, TAK AURÉLIUM JE TO PRAVÉ „ORECHOVÉ“ MIESTO, KAM TREBA DETI VZIAŤ. Naučia sa tu veľa o fungovaní fyzikálnych zákonov, mechanických procesov a mnoho ďalších vedeckých poznatkov. Nudiť sa samozrejme nebudú ani dospeláci, pretože veľa exponátov sú vskutku zaujímavé vedecké hračky. Na návštevu si vyhraďte aspoň dve hodiny, aby ste stihli všetko vyskúšať
Program zájazdu
Trasa: Martin - Bratislava - Senica - Košariská - Martin
Odchod v ranných hodinách okolo 07:00 hod. Cesta nonstop s bezpečnostnými zastávkami každé 3 hod., podľa potreby aj skôr. Okolo 10:00 Aurélium do 12:00, zastávka v OD na individuálny obed do 14:00 hod. Vo vede formou hry pokračujeme v Senici, kde je možnosť zoznámiť sa s históriou výroby papiera, klasickou kníhtlačou a kníhviazačstvom v ojedinelej manufaktúre a deti si môžu vyrobiť vlastný papier. Cestou späť sa zastavíme pri mohyle na Bradle alebo múzea Dr. M.R. Štefánika v Košariskách. Návrat do MT okolo17:00 hod. S príchodom okolo 20:00 hod.
Cena zahŕňa
V cene je zahrnuté: doprava, sprievodca, insolventnosť CK.
Cena nezahŕňa
V cene nie je zahrnuté: vstup do manufaktúry 4€/os., Múzeum Košariská 1€.
Poznámka
Cena je platná pri minimálne 45 platiacich osobách.
Termín sa - môže byť aj na vyžiadanie

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK