Fis, Slovensko, Vysoké Tatry, 30.10.2017, Raňajky
Fis
Termín:
Načítavam ... 30.10.2017 – 1.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:55206123
44 € Konečná cena

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby Twin (2 samostatné lôžka), dvojlôžkové izby Double (priestrannejšie izby, manželská posteľ s možnosťou oddelenia, niektoré s možnosťou prístelky), rodinné izby (priestranná izba vhodná pre rodiny s menšími deťmi 2 lôžka a 2 prístelky), apartmán (2 samostatné spálne, 2x 2 lôžka), sprcha, WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, rádiobudík. Bungalovy Economy asi 70 m nad hotelom sú dvoj- alebo trojlôžkové murované chatky (chodba, obývacia miestnosť, spálňa) s možnosťou prístelky, sprcha, WC, vhodné pre nenáročných klientov. Detská postieľka zdarma. Možnosť priviesť domáce zviera zdarma.

Stravovanie

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov.

Cena zahŕňa

Ubytovanie s raňajkami, denne 3-hod. vstup do wellness. Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko stravovanie zdarma. 

Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).

Upozornenie

Akcia 7=6 vo všetkých termínoch. Akcie nie je možné kumulovať.

Ubytovanie

Základný pobyt - ubytovanie s raňajkami, denne 3-hod. vstup do wellness.

4=3

V termínoch 01.05.-30.06. a 03.09.-31.10.2017 zaplatíte len za 3 noci, ale zostať môžete až 4 noci s raňajkami!

7=6

V termínoch 01.05.-31.10.2017 zaplatíte len za 6 nocí, ale zostať môžete až 7 nocí s raňajkami!

Úvod

Štrbské Pleso je najznámejšie lyžiarske a turistické stredisko vo Vysokých Tatrách. Široké možnosti ubytovania, kvalitná ponuka služieb i možnosti kam sa vydať za dobrodružstvom sú k dispozícii všetkým návštevníkom.

 

Poloha

Hotel je situovaný priamo v centre športového areálu („Areál snov“), s ktorým tvorí najväčší hotelovo-športový komplex vo Vysokých Tatrách.

Vybavenie

Reštaurácia, kaviareň, denný bar, nové Natural Wellness & Spa (fínska sauna, infasauna, fitnes), športová hala na basketbal, volejbal, minifutbal, tenis, masáže za poplatok, stolný tenis, biliard, požičovňa športových potrieb. Wi-Fi internet v hale a kaviarni. Parkovisko pri hoteli je nestrážené – pre hotelových hostí zdarma.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK