Lidó, Maďarsko, Balaton, Balatonfüred, 12.5.2018, Raňajky
Lidó
Termín:
12.5.2018 – 16.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59814196
69 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Hotel Lido
Výhody a nevýhody
skvelá poloha priamo na trávnatej pláži patriaca iba hotelu, pohodlná pešia vzdialenosť do centra mesta Siofok, jedného z najobľúbenejších balatonskych letovísk s rozmanitou ponukou večernej zábavy, možnosť doobjednania večerí, veľmi priaznivý ceny vrátane ponuky detí zdarma až do 13 rokov, pekné prostredie, zrekonštruované interiéry, jednoduchšie, ale účelové vybavenie izieb
Poloha / pláž
Siofok, pláž Balaton - 0 m, centrum - 1 km, Budapešť - 100 km
Vybavenosť a služby
recepcia, lobby / bar, reštaurácia, terasa, wi-fi pripojenie k internetu, detské ihrisko. detský kútik, výťah, parkovisko* (cca 200 m)

* služby za príplatok
šport a relaxácia
záhrada / hotelová pláž s lehátkami, stolný tenis, minigolf*, biliard*

* služby za príplatok
Stravovanie
raňajky - medzinárodný bufet vrátane nápojov
Popis izieb
P2/3 balkón - izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, balkón; 3. lôžko formou pevného lôžka alebo prístelky
, P2+2 balkón - izba s manželským lôžkom a poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, balkón
, Family 4 balkon - 2 prepojené alebo oproti sebe umiestnené izby P2, balkón
Vybavenosť izieb
klimatizácia*, TV sat.

* služby za príplatok
V základnej cene za osobu je zahrnuté:
ubytovanie v izbe na počet nocí podľa cenníka, raňajky, všetky spotreby (od 1.4.), postelné prádlo (od 1.4.), kúpelňové prádlo (od 1.4.), záverečné upratovanie (od 1.4.), denné upratovanie (od 1.4.), WiFi pripojenie (od 1.4.)
Příplatky
detská postielka - zadarmo (od 1.4.) (je potrebné vopred overiť v CK), pobyt so psom - 5 € / deň (od 1.4.), večera - 7 € / os. / deň (od 1.4.), pobytová taxa / povinná úhrada - 1,7 € / os. od 18 let (od 1.4.), klimatizácia - 8 € / deň (od 1.4.)
Vzdialenosti z ČR
Balaton - Praha: 570 km, Balaton - Brno 370 km
* služby za příplatek

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK