Potulky Slovenskom do Ostrihomu, Maďarsko, 28.7.2018, Bez stravy

Potulky Slovenskom do Ostrihomu starstarstar

Potulky Slovenskom do Ostrihomu
Termín:
28.7.2018 – 28.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59288318
24 € Konečná cena

Popis, poloha
Po roku 1998 sa nám otvoril svet, navštevujeme blízke aj vzdialené krajiny a pritom nepoznáme svoju vlasť. Slovensko objavujú cudzinci a sú z neho nadšení. Slovensko sa za tie roky zmenilo a mení sa neustále a my Vám ponúkame jeho krásy , opäť pomaličky objavovať.
Program zájazdu
Trasa: MT-Brhlovce-Ostrihom-B.Štiavnica-Sv.Anton-Martin

Odchod z MT v ranných hodinách (05:30 hod.) smerom Brhlovce-komplex skalných obydlí vtesaných do tufu. Sú unikátnou pamiatkou na území Slovenska a doteraz jednoznačne nie je dokázané či vznikli ako úkryt pred Turkami, alebo sa viažu k zaniknutým viniciam. Tie z konca 18.-19.st. sú využívané dodnes buď ako obydlie, alebo pivnica. Niektoré slúžia ako expozície slovenského ľudového umenia.. Pokračujeme do Ostrihomu- Bazilika (Katedrála Panny Márie a svätého Adalberta ) bola slávnostne vysvätená v roku 1856. Predlohou stavby bola slávna Bazilika sv.Petra v Ríme. Je najväčším kostolom Maďarska a patrí medzi najväčšie kostoly Európy, v celosvetovom rozsahu je na 18. mieste. Z hradného vrchu je krásny výhľad na široké okolie, Súsošie pripomínajúce korunováciu sv.Štefana - prvého Uhorského kráľa v roku 1000. Návrat na Slovensko -
čaká nás Banská Štiavnica so svojimi UNESCO pamiatkami - Námestie sv. Trojice s morovým súsoším sv. Trojice, Radnica, Starý zámok, banské múzeum v prírode kde „sfárate“ do bane ako baníci , prezriete si meštianske domy, areál kaštieľa sv. Anton a štiavnické tajchy. Návrat do Martina.
Cena zahŕňa
doprava, sprievodca, pobytová taxa, ins. CK.
Cena nezahŕňa
Vstupy do múzeí a pamätihodností.
Predpokladané ceny na odporúčané vstupy: Brhlovce 1€/os., Banícke múzeum 5€/os., Bazilika v Ostrihome balík 5€,/os. KCP 2€ /osoba/ deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK