Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
Predvianočná Budapešť - Maďarsko - Budapešť

Predvianočná Budapešť

Predvianočná Budapešť
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

Popis
Rýchly popis:
 Objavte atmosféru vianočných trhov na brehoch Dunaja. Pozývame Vás na prehliadku hlavného mesta Maďarska  spojenú s návštevou vianočného mestečka.

Doprava:
autobusová

Program:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, doobeda prehliadka najznámejších pamiatok Budapešti: budova Parlamentu, Margitin most a ostrov, hradná štvrť, kostol sv. Mateja, Rybárska bašta a Kráľovský palác, pahorok Gellért s Citadelou a nádherným výhľadom na mesto. Potom sa prejdeme Reťazovým mostom cez Dunaj na rušnejšiu budapeštiansku stranu pozdĺž bulváru „Andrássy út“ okolo Opery a Baziliky sv. Štefana na Námestie hrdinov. Poobede individuálny program – návšteva vianočného trhu na námestí Vörösmarty. Odchod z Budapešti cca o 18:00 h.

V cene je zahrnuté:
autobusová doprava, služby sprievodcu CK

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok - komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,- EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 2,60 EUR/os./deň, miestenka - 4 EUR/os.  Nástupné miesta -  PD, PE, TO, TN, NM, PN - príplatok 5 EUR, NR, TT, BA – bez príplatkov. Poznámka - pre koletívy cena podľa dohody v závislosti na počte osôb. Upozornenie - pre tento zájazd nie je možné poskytnúť zľavy first minute.

Typ stravy:
bez stravy

Dni:
1 - DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné