Radisson Blu Resort, Egypt, Marsa Alam, El Quseir, 5.9.2018, All inclusive
Radisson Blu Resort
FM
Termín:
5.9.2018 – 12.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59512307
od 549 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha

Priamo pri 800 m dlhej piesočnej pláži. Centrum El Quseir cca 5 km, letisko vzdialené cca 80 km.

Vybavenie

Hlavná budova a niekoľko priľahlých budov v záhrade. Lobby s recepciou a barom, menšia nákupná pasáž, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie `a la carte (stredomorská a orientálna), reštaurácia pri bazéne, orientálna kaviareň. Vonku 2 bazény s oddelenou časťou pre deti (v zime vyhrievané), bar pri bazéne, lehátka, slnečníky a osušky zdarma.

Ubytovanie
DR / DRP: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), individuálna klimatizácia, telefón, trezor zdarma, TV / sat.,
minibar za poplatok, balkón alebo terasa. Hotel umožňuje ubytovanie 2 dospelých + 2 detí, poskytuje však len 1 prístelku. DRSV: pozri DR, výhľad na more. FR2: pozri DR, 2 spálne.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

800 m dlhá piesočná pláž priamo pri hoteli, časť pláže s piesočným vstupom vhodným pre deti. V mori korál (odporúčame obuv), možnosť využiť móla pre plavcov.

Šport
Zadarmo: vodná gymnastika, fitness, tenis (počas dňa), plážový volejbal, basketbal, futbal, šípky, boccia, stolný tenis. Za poplatok: osvetlenie tenisových kurtov, biliard, šnorchlovanie, potápanie, možnosť zaistenia jazdy na koňoch a ťavách, potápačské centrum.
Deti

Detský bazén, detský klub (pre deti 4-12 rokov), detské ihrisko, stráženie detí za poplatok, detské menu a stoličky v reštaurácii.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré kontinentálne raňajky Zľava v reštauráciách `a la carte Miestne nealkoholické nápoje servírované (09.00-23.00 hod.) Miestne alkoholické nápoje servírované (12.00-23.00 hod.) Popoludňajšie ľahké občerstvenie, káva, čaj a zákusok 30min. masáž / pobyt / dospelá osoba Sauna, para, jacuzzi
Zajímavosti

Oficiálne trieda: *****

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Odkaz
Http://www.radissonblu.com
Handicap

Na požiadanie niekoľko izieb plne prispôsobených pre handicapovaných klientov.

Wellnes
Wellness centrum zahŕňa saunu, fitness, parné kúpele s terasou na slnenie, masáže a kozmetiku, možnosť objednať rôzne druhy relaxačných balíčkov
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby a vo vybraných častiach hotela. WLAN na izbách. Za poplatok: internetový kútik.
Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP / DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinný pokoj (FR2): 3 dospelí + 2 deti / 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 3 deti / 2 dospelí + 2 deti dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 5. 9. 1:10
Návrat: 12. 9. 11:10
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK