Tatry Holiday Resort, Slovensko, Vysoké Tatry, 1.11.2017, Bez stravy
Tatry Holiday Resort
Termín:
1.11.2017 – 3.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:58566592
48 € Konečná cena

Poloha

Apartmány Aplend Tatry Holiday stoja na úpätí Vysokých Tatier v obci Veľký Slavkov pod Slavkovským štítom. Poprad je vzdialený 2 km, Starý Smokovec 7 km.

Vskratkeohoteli

Rekreačný komplex Apartments & Resort Aplend Tatry Holiday ponúka priestor na pokojnú dovolenku a relax. Jeho poloha je vhodná aj na aktívny oddych, keďže v blízkosti sa nachádza množstvo turistických atrakcií.

Vybavenie

APARTMÁNY

V areáli apartmánov Aplend Tatry Holiday môžu hostia využiť bezplatné nestrážené parkovisko a posedenie pri vonkajších krboch v zakrytých altánkoch. Pre deti sú pripravené detské preliezačky a šmýkačky.

REŠTAURÁCIE

V rezorte sa nachádza reštaurácia Salaš, ktorá ponúka slovenské špeciality a tiež rôzne európske jedlá. V jej priestoroch nájdu hostia aj poľovnícky salón s krbom a letnú terasu. V reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy a večere.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia môžu využiť požičovňu športových potrieb a športoviská (bicykle, futbal, petanque, tenis, adventure golf). K dispozícii je tiež futbalové ihrisko v bezprostrednej blízkosti rezortu.

Apartmány sú vhodné aj na lyžovačku vo Vysokých Tatrách. Lyžiarske stredisko Starý Smokovec je vzdialené 7 km, Hrebienok 8 km, Jamy – Tatranská Lomnica 11 km, Štrbské Pleso 18 km a Ždiar 30 km.

WELLNESS & SPA

Vo wellness nájdu hostia saunu a kúpaciu kaďu, ktoré sú za poplatok.

TIPY NA VÝLETY

Počas zimnej dovolenky vo Veľkom Slavkove môžete podniknúť aj niekoľko výletov.

Aquacity Poprad s 13 bazénmi je vzdialené len 4 km.

Slovenský raj s vápencovými roklinami a vodopádmi je vzdialený 19 km.

Vybavenie izieb

Svoju zimnú dovolenku v Tatry Holiday strávite v apartmánoch, ktoré majú kompletne vybavené kuchynky, obývacie izby s rozkladacími gaučami, SAT TV a kúpeľňu s WC.

TYPY IZIEB

Apartmány typ A majú 4 lôžka a dve prístelky.Apartmány typ B majú 6 lôžok a dve prístelky.Štúdiá majú 2 lôžka a 2 prístelky.Vilkové štúdio má 2 lôžka a 1 prístelku.Domčeky sú dvojpodlažné, majú 6 lôžok a 6 prísteliek.Chaty standard majú 6 lôžok a 2 prístelky.Chaty lux majú 5 lôžok a dve prístelky.
Doprava

Apartmány Aplend Tatry Holiday sú dostupné individuálnou dopravou.

Stravovanie

Apartmány poskytujú raňajky formou bufetu, príp. ako výber z menu, obedy a večere sa podávajú ako výber z menu. Hostia majú tiež možnosť prípravy vlastnej stravy.

Sluzbyvcene

V cene je prenájom apartmánu, chatky alebo štúdia, spotreba energie, posteľná bielizeň, uteráky, štartovací balíček (káva, čaj, soľ, cukor, šampón...), záverečné upratovanie. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok a vratná kaucia vo výške 70 EUR na apartmán za pobyt.

OSTATNÉ DOPLATKY

Doplatok za raňajky je vo výške 7 EUR pre dospelú osobu a 4 EUR pre dieťa do 12 rokov. Doplatok za večeru je 8 EUR pre dospelú osobu a 6 EUR pre dieťa do 12 rokov. Detská postieľka je za poplatok 15 EUR na pobyt. V apartmánoch je povolené ubytovanie s domácim zvieraťom za poplatok 7 EUR na noc.

Ubytovanie

Základný pobyt - prenájom apartmánu, chatky alebo štúdia, spotreba energie, posteľná bielizeň, uteráky, štartovací balíček (káva, čaj, soľ, cukor, šampón...), záverečné upratovanie. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK