Tropikárium v Budapešti, Maďarsko, Budapešť, 2.12.2017, Bez stravy

Tropikárium v Budapešti

Tropikárium v Budapešti
Termín:
2.12.2017 – 2.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:55345085
25 € Konečná cena

Popis
Program zájazdu:
Odchod doBudapešti v ranných hodinách. Prehliadka mesta – perly na Dunaji. Navštívite napríklad Námestie Hrdinov pri mestskom parku Városliget, prejdete sa Budínom. Na hradnom vrchu Gellért na pravom brehu Dunaja uvidíte novogotický Mátyášov Chrám (Mátyás templom), Rybársku baštu (Halászbástya), jazdeckú sochu sv. Štefana (Szt. István), kráľovský palác a Citadelu s úchvatným panoramatickým výhľadom na mesto. Potom sa presuniete do Pešti, kde si pozriete katedrálu sv. Štefana, Parlament, Národné divadlo na nábreží Dunaja. Nasleduje prehliadkaTropikária a Oceanária v obchodnom dome Campona, ktoré vzniklo v roku 2000 a zavedie vás do tropického pralesa s hustým porastom a vodopádom. Je to najväčšie morské akvárium v Strednej Európe s obsahom 1,6 mil. litrov slanej vody, v ktorom plávajú žraloci a morské raje spolu s nespočetným množstvom druhov morských rýb. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

Cena zahŕňa:
dopravu klimatizovaným autobusom • autobusovú prehliadku • sprievodcu CK • poistenie insolventnosti 1,15 Eur /os. • DPH

Cena nezahŕňa:
vstupy do historických objektov a pamiatok • kompletné cestovné poistenie 2,55 Eur/os. • miestenku 5 Eur/os.

Iné príplatky:
vstupné do Tropikária a oceanária v Budapešti 1800 HUF/deti od 4-18 rokov, dospelá osoba 2500 HUF

Poznámka:

Minimálny počet účastníkov zájazdu: 40

Zmena programu vyhradená.Nástupné miesta:
Nitra, Nové Zámky, Komárno - bez príplatku

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK